Minderwaardig gedrag van Jacco Valkenburg

Wethouder Hekking Heb ik net een ronkend stukje over de toolbar van Peer Goudsmit geschreven, zie ik vandaag op HRbase een posting van Jacco Valkenburg voorbijkomen waar hij een … toolbar annonceert. Toeval? Hoogst onwaarschijnlijk.

Wat een bijzonder domme, irritante en volstrekt overbodige actie. Waarmee Valkenburg zich tevens als de wethouder Hekking van online recruitment manifesteert.

Op HRbase doet Valkenburg alsof hij met een noviteit komt: Dit is een eerste opzet van een handige toolbar speciaal voor Recruiters. Hoewel hij weet dat dit een glasharde leugen is. En dat is absoluut minderwaardig.

De koninklijke weg was natuurlijk geweest om Peer Goudsmit te benaderen. En te bekijken of er mogelijkheden tot samenwerking waren. Maar de koninklijke weg is niet aan Valkenburg besteed. Een groezelige steeg bevalt hem beter.


reageer Print

23 reacties | 2.281 views

Share
Reacties (23)
  1. Pingback: Tweets die vermelden Minderwaardig gedrag van Jacco Valkenburg | Recruitment nieuws | Recruitment Matters - Alles over online recruitment -- Topsy.com
  2. Jacco Valkenburg, 14 december 2009 om 10:47

    Marc, de eer gaat inderdaad naar Peer dat hij eerder was met een toolbar voor recruiters die overigens dezelfde dag, 21 september 2009, is gepubliceerd.
    Er zijn 200.000+ van deze toolbars en ik had de behoefte om een persoonlijk aan te maken die beter paste bij mijn werkzaamheden. Vervolgens heb ik deze gedeeld met anderen. Er is toch niks met meer keuze lijkt me?
    Met eerste opzet bedoelde ik overigens dat dit geen statische toolbar is maar continue wordt verbeterd op basis van input van gebruikers. Dat is geen leugen ;-)

    antwoord
  3. Chris Stapper, 15 december 2009 om 12:16

    *het is nog geen vrijdag, het is nog geen vrijdag, het is nog … oh het gaat goed.
    (sorry, dat moest even) (hopelijk heeft de post een voorspellende functie:))

    antwoord
  4. Marc Drees, 15 december 2009 om 6:18

    @Jacco:
    Ook dat is een leugen. Maar dat wist je natuurlijk ook al.

    antwoord
  5. Marc Drees, 15 december 2009 om 6:19

    Chris:
    Als iets op maandag gebeurt dan kan dat natuurlijk niet tot vrijdag wachten…

    antwoord
  6. Ivo, 15 december 2009 om 9:10

    Jacco Valkenburg  = wethouder Hekking, hahaha.
    Mooi gevonden Marc ;-) !

    antwoord
  7. Bas Westland, 15 december 2009 om 9:18

    @marc Ook volgens Peer zelf zat er maar 24 uur tussen (gisteren even gecheckt), maar qua timing van de HRBase announcement na jouw post blijft het “me too” marketing.  Of er nou 24 uur tussen zat of vijf maanden maakt dan niet zo veel uit. Gewoon niet zo chic en dat mag best gezegd worden.

    antwoord
  8. Ivo, 15 december 2009 om 9:25

    @ Marc: ideetje voor een een nieuwe rubriek: “De wethouder Hekking van de maand”.

    antwoord
  9. Patrick, 15 december 2009 om 9:51

    DE HAMVRAAG = Welke toolbar is beter??? Wat maakt het nou uit wie eerder was…  Marc ga jij op ontdekkingreis in Toolbarland???

    antwoord
  10. Marc Drees, 15 december 2009 om 9:54

    @Patrick:
    Dat is de kat op het spek binden. Oftewel, zo’n vraag kan ik niet weerstaan.

    antwoord
  11. Peer Goudsmit, 15 december 2009 om 12:43

    Prima idee, een objectief onderzoek, het gaat om de gebruikers en niet om de bouwer. Het leuke is, dat mocht je (per ongeluk :) ) de toolbar van Jacco installeren, dan kan je altijd nog zelf elementen van een andere toolbar (die van PeerRecruitment bij voorbeeld) er aan toevoegen en zo zelf de voor jou beste toolbar samenstellen. Hulp nodig, bel, mail of tweet me maar.

    antwoord
  12. Patrick, 15 december 2009 om 2:22

    @peer  hahaha erg leuk..!!!
    Ik ga de toolbarretjes eens uitproberen. Tot vandaag was ik er redelijk van overtuigd dat mijn iGoogle startpagina en een zorgvuldig samengestelde Favorieten lijst voldoende waren… Nu er 2 nederlands aanbieders zijn van recruitment toolbarretjes kan ik toch echt niet achterblijven…

    antwoord
  13. Wesley Hendriks, 15 december 2009 om 3:07

    Ik heb Peer zijn toolbar geinstalleerd en deze werkt prima.

    Toch ben ik benieuwd naar die van Jacco…maw Marc ben zeer benieuwd naar je conclusie over de beste toolbar en anders zeg ik samen laten smelten tot 1 super toolbar!

    antwoord
  14. Peer Goudsmit, 15 december 2009 om 3:09

    @patrick, als je me een screenshot wil sturen van je iGoogle pagina, dan kan ik altijd kijken welke onderdelen ‘zinvol’ zijn om toe te voegen

    antwoord
  15. jos, 15 december 2009 om 6:48

    Nu nog een CV grabber en een social profile grabber eraan toevoegen en je hebt een dijk van een tool.

    antwoord
  16. Sidney Hiele, 15 december 2009 om 9:53

    Wij zijn op kantoor blije gebruikers van Peer’s toolbar. Maar nu Marc ons geattendeert heeft op Jacco zijn versie, zullen wij ook deze eens tegen het licht houden.
    Wethouder Hekking……. jeugdsentiment. Vroeger op zondag zaten wij met de hele familie klaar. Eerst het 8 uur journaal en dan (zonder reclame) meteen van Kooten en de Bie. Wethouder Hekking is een geuzenaam Marc. Ik ben nu al aan het bedenken hoe en ten koste van wie ik op de voorgrond kan treden.

    antwoord
  17. Doron, 16 december 2009 om 5:49

    Wellicht goed om te vermelden dat IEDEREEN, zonder enige technische kennis GRATIS een dergelijke toolbar kan aanmaken op http://www.conduit.com/. Zowel de toolbar van peer als die van Jacco zijn allesbehalve uniek. In  10 minuten draai je een dergelijke toolbar in elkaar, absoluut geen rocket science.

    antwoord
  18. Patrick, 16 december 2009 om 9:10

    Ik zie een derde competitor ten tonele verschijnen… Ik weet al een leuke naam… DORON-MORONtoolbar…

    antwoord
  19. Jacco Valkenburg, 17 december 2009 om 12:13

    @Doron klopt, het is eenvoudig vandaar dat er ook 200.000+ toolbars zijn. Ik heb er wel iets meer tijd in heb gestoken en omdat ik geloof in de ‘wisdom of crowds’ heb ik na Peer besloten mijn toolbar te delen en te publiceren zodat deze verder verbetert kan worden met input van gebruikers.

    @Jos bedankt voor je input. Ik heb nog geen (gratis en online) CV/Profile grabbers gevonden die geschikt zijn voor deze toolbar maar als je er een paar kent dan hoor ik het graag.

    @Basw ik begrijp uit je reactie dat ik het qua timing eigenlijk nooit goed had kunnen doen. Jammer dat je daar zo over denkt maar daar zal ik mee moeten leren leven, net als met mijn nieuwe (en toch wel leuke) geuzennaam ;-)

    antwoord
  20. Bas Westland, 17 december 2009 om 9:24

    @jacco Ik pretendeer niet te oordelen over geod en fout, maar ik heb wel een mening over wat ik “chic” vind en origineel en wat niet.

    Het gaat soms niet om de inhoud van de boodschap (ik heb ook een toolbar), maar ook om de vorm (grote announcement op HRBase na een positieve post van Marc hier over die van Peer). Zoals de Fransen zo mooi zeggen: “Cést la ton qui fait la musique”.

    TIP: Had hier gereageerd met jouw toolbar en de oproep aan Peer gedaan om hem samen te optimaliseren voor de Recruiters Community (goede suggestie van Wesley!). Had zomaar gekund. Maar ja, da’s mijn mening maar. 

    antwoord
  21. Jakko Drace, 17 december 2009 om 9:32

    Is het niet geod en fuot…Overigens, wat een kinderachtig gedoe dit allemaal.

    antwoord
  22. Patrick, 17 december 2009 om 9:36

    @ Bas
    c’mon een beetje competitie mag toch wel!!!

    Jacco vs Peer!

    Ik zie het al voor me ”The recruitment Toolbar Awards” in 2010 hahahah and the winner is:………

    antwoord
  23. Bas Westland, 17 december 2009 om 10:03

    @Jakko Ik vind een discussie over je stijl van communiceren niet kinderachtig, in ons werk als recruiters blijkt de toon van je boodschapo vaak doorslaggevend voor je succes. Maar da’s natuurlijk mijn persoonlijke mening. Daar mag jij natuurlijka nders over denken.

    @Patrick Met de nieuwe post van Marc is wel duidelijk geworden dat beide heren nog wat huiswerk te doen hebben. Nu nog kijken of ze liever samen studeren of liever alleen blokken ;-) En je hebt wel een punt, in competetieverand worden vaak betere prestaties geleverd.

    antwoord

iedereen heeft een mening, geef de jouwe



Geef je mening