De echte RecruitmentMatters?

RecruitmentMattersToen ik, jong en onbezonnen, RecruitmentMatters registreerde, deed ik dat alleen voor het Nederlandse domein. En pas veel, veel later, toen ik world domination begon na te streven, leek het me een goed plan om ook het .com domein te claimen.

Te laat! Er was al (lang) een RecruitmentMatters.com. In Engeland nog wel. Gelukkig had ik toen ook al weinig haar, anders had ik er bossen van uit mijn schedel gerukt. Wat ik nu weer wil doen, want mijn Engelse neef komt naar Nederland!

Jawel, Recruitment Matters komt in maart in Amsterdam een cursus geven, met als titel: Social Media & Online Networking For Recruiters. Je verzint het niet!

Recruitment Matters is een trainingsinstituut die blijkbaar haar vleugels ook buiten Engeland wil uitslaan. Maar dat kan in ons kleine landje tot de nodige verwarring leiden. Die ik met deze posting probeer weg te nemen.

Want hoewel we dezelfde naam hebben is er verder geen enkele relatie tussen de Recruitmentmatters.nl en Recruitment Matters.

Waarvan akte.


reageer Print

5 reacties | 724 views

Share
Reacties (5)
  1. Chris Stapper, 12 januari 2010 om 8:49

    I am sparta… i mean recruitmentmatters.
    Jammer Marc. Wat ga je nu doen voor je internationale ambitie, een nieuwe naam bedenken?

    antwoord
  2. Arno, 13 januari 2010 om 8:09

    suggestie: Recruitmentmattersalot ;)

    antwoord
  3. jos, 13 januari 2010 om 9:18

    Ik kan niet wachten totdat er ook daar iemand stukjes gaat schrijven met de naam “Marc”;)

    antwoord
  4. Marc Drees, 13 januari 2010 om 9:22

    @Arno:
    Bedankt  voor de suggestie…  of laten we het 2.0 doen:
    RecruitmentMatterz

    antwoord
  5. Marc Drees, 13 januari 2010 om 9:22

    @Jos:
    God verhoede. The world ain’t big enough

    antwoord

iedereen heeft een mening, geef de jouwe



Geef je mening