Carrierescout was koekoeksjong!

Logotype CarrierescoutMedio april schreef ik een posting over mogelijke deelname van Continu in Carrierescout. Wat natuurlijk een heel merkwaardige situatie zou zijn omdat Carrierescout intermediairs (zoals Continu) juist besmet had verklaard.

Deze deelname werd met zoveel worden ontkend door de oorspronkelijke oprichter: Gijsbert Westerbeek, in reactie op de posting. Maar dat blijkt niet te kloppen!

Carrierescout is ondertussen failliet, maar het faillissementsrapport toont aan dat mijn vermoeden correct was: Continu had een belang van 33,3% in Webmissie, het bedrijf dat Carrierescout exploiteerde.

En dat ziet er in het faillissementsrapport als volgt uit:

image

Continu Recruitment BV bestaat niet, wel Continu Recruitment Services BV. En daar staat Siegfried Mulder als algemeen directeur genoemd. En dat is dezelfde Sigfried Mulder die als algemeen directeur van CS Investments, Continu Engineering, DTI en Continu Office werkzaam is.

Oftewel, een grootaandeelhouder in Carrierescout, de vacaturebank zonder intermediairs, was/is een club intermediairs. En dat maakt Carrierescout dus inderdaad tot een koekoeksjong. Weliswaar postuum, maar toch.

En het kan wel eens zijn dat de dood van Carrierescout van tijdelijke aard is, want een doorstart is op dit moment nog niet uitgesloten. Volgens het faillissementsrapport heeft zich een potentiele koper gemeld. Ik durf wel een gokje te wagen…

De site van Carrierescout is nog steeds live, dus wie weet gaat het er nog van komen. Het lijkt me overigens beter om dit concept niet te reanimeren. Carrierescout was tenslotte al bij haar start in vergaande staat van ontbinding.

reageer

Print

7 reacties | 1068 views