Uitzenders zoeken weer manpower

Het is zomer en dat betekent dat het aantal vacatures tot een minimum daalt. Maar paradoxaal genoeg geldt dat niet voor uitzendbedrijven. Die zijn massaal aan het werven geslagen. Zo heeft Manpower weer 48 medewerkers nodig, voornamelijk intercedenten – pardon, consultants – om de eigen vestigingen mee te bevolken.

Daarmee is het Amerikaanse merk – dit jaar de nummer 3 van de Nederlandse uitzendmarkt – niet het enige bedrijf dat weer inzet op een nieuwe hausse in de arbeidsmarkt. Twee concurrerende merken hebben nog meer werk in de aanbieding: Tempo Team en Start People.

Ter vergelijking: Randstad Nederland heeft 20 vacatures voor de eigen organisatie en Adecco heeft slechts 11 plekken vacant.

USG People zoekt 15 man voor het Almeerse hoofdkantoor. Dochtermerk Start People heeft 107 vacatures. En dat is beduidend meer dan het andere USG-kernmerk Unique, dat maar 3 man (m/v) zoekt. Het spoedig te schrappen merk Content zoekt nog altijd 8 consulenten.

Randstad-merk Tempo Team heeft werk voor 57 mensen, vooral in de sales. Overigens zoekt Tempo Team zijn groei liever nog veel goedkopere stagiairs. Praktisch elk Tempo Teamkantoor heeft wel een stageplek – in totaal komt het aantal studenten dat voor een prikkie bij de rode kantoren aan de slag kan op 201 – zou dat gelijk staan aan het totale aantal Tempo Team-kantoren?

reageer

Print

4 reacties | 529 views