Na een lange mars van twee jaar heeft China de koppositie overgenomen genomen van de verliezer van de maand, de Verenigde Staten. Opvallende stijger is Singapore. Ai in Rusland is op sterven na dood.

Singapore? Serieus?
Ja. Nogal serieus. Staat ook in de krant. Die gooien er 24 miljard tegenaan.
Zie je nou wel?
Verantwoording
De recruitment matters ai barometer is gebaseerd op de aanname dat vermomde bots indicatief zijn voor ai investeringen.
De grafiek toont de verhouding tussen en de toename van het aantal vermomde bots dat elk land uit de top-3 + Rusland per maand op recruitment matters afstuurt.
Uit kleinschalig opinie onderzoek is gebleken dat de recruitment matters ai barometer methode de beste methode is die we voorhanden hebben om de tussenstand te bepalen in de globale race om ai dominantie.
Geen wijze les vandaag?
Jawel. De toekomst zal bestaan uit mensen en bots die zich voordoen als mensen. Deze laatste categorie plant zich sneller voort dan de eerste. Recruiters moeten zich ernstig afvragen hoe ze kandidaten blijven herkennen.







