Floor is erbij: Recruitment Charity Event. Chris trouwens ook. O, en Marc.

Vandaag vindt het Recruitment Charity Event plaats in Utrecht (Seats2Meet). En IKKI is erbij. Je kunt rondwandelen bij verschillende stands om je bod uittebrengen op bijvoorbeeld een schilderij dat live gemaakt wordt.

Een deel van de veiling was online al gestart. De must-haves? Een in company training van Ricardo Risamasu & Bas van de Haterd (overigens ook initiatiefnemer) over recruitment in sociale netwerken, een groot mediapakket van Marketing Tribune en Marketingfacts voor het bereiken van marketeers, een recruitment audit van E-People en een workshop nieuwe media en sociale netwerken door Ronald van den Hoff & Bas van de Haterd.

Daarnaast zal topmodel Josh Veldhuizen een aantal zaken veilen op het event zelf. Ik was in gesprek met Marco van Hurne, maar die is zijn aandacht kwijt… Goed, ze veilt dingen. Te weten: een gesigneerd shirt van wielrenner Stef Clement
, een beeld (dankzij Maximum)
, een schilderij (dankzij Mindz.com)
. De eerder genoemde live geschilderde schilderijen
, een gesigneerd boek: de headhunter en de dode bestuurder (dankzij SalesXeed & DPSC)
, een bijrol in de opvolger van ‘De headhunter en de dode bestuurder (dankzij SalesXeed & DPSC)
, een full page advertentie in Werf&
 en een dag brainstorm locatie incl. catering voor 10 personen (dankzij Seats2Meet.com).

Maar wat is dan dat goede doel? Teachers 4 Teachers is, sinds 2003, een samenwerking tussen Nederlandse en Keniaas onderwijs. Teachers 4 Teachers stimuleert de onderwijskundige ontwikkelingen op de scholen door onderwijsgevenden uit Nederland en Kenia met elkaar in contact te brengen. Door deze samenwerking wordt het onderwijs in beide landen verrijkt.

Recruitment Charity Event
Seats2Meet, Utrecht
14:00 – 18:00

Geef een reactie

13 Comments
  • Bas van de Haterd
    says:

    trouwens nog vergeten, omdat viafrica ondersteund wordt door de stichting wilde ganzen wordt het bedrag dat zij krijgen met 70% verhoogt door die stichting. Uiteindelijk gaat er dus meer dan 20.000 euro naar het goede doel!

  • Bas van de Haterd
    says:

    Oh en Chris, het was vooral niet mijn dag. Het was de dag van de charities, ik heb alles gepoogd om het vooral niet mijn dag te laten zijn (zelfs de opening wilde ik niet doen, maar ‘moest’ ik van Josh).

  • Bas van de Haterd
    says:

    Bas is blij 🙂 Leuk verslag, en Floor… er waren twee charities.

    Teachers4Teachers, maar ook Viafrica. Dat helpt in met name Kenia middelbare scholen (T4T zit op basis onderwijs) met het inrichten van IT onderwijs om de digitale kloof zo klein mogelijk te maken. Het inrichten van klaslokalen, het trainen van docenten om les te geven met computers en het onderhouden van die lokalen op een duurzame manier door bedrijfjes te ondersteunen in de landen zelf die de PC’s onderhouden en zo.

    Die bijrol was heel gaaf ja, en die tweede ‘onbekende’ man die in het boek voor gaat komen is Gerard Mulder van Textkernel, goede vriend van je vader Floor 🙂

    Bas W erin krijgen als headhunter is wel te doen. Hoewel hij nu 3 hoofdstukken blijft leven en een positief einde krijgt. Nou ja, de vorige editie zat ook vol met technologie, dus Gerard’s tekst herkenningstechnologie erin verwerken, moet zeker ook te doen zijn. Geeft weer leuke twist voor de schrijvers.

    Het enige wat ik jammer vond is dat ik nog met lang niet iedereen heb gesproken. Veel te veel interessante mensen.

  • Chris Stapper
    says:

    Zeker een leuk event! Veel leuke mensen (hoewel ik met een erg select groepje heb gepraat, wat wel heel gezellig was), de omgeving was erg mooi, de hapjes waren lekker en er waren interessante items op de veiling.

    En een mooi bedrag: 17.500€.
    Bas leek tevreden, het was ook zijn dag. Altijd leuk!

  • Floor Drees
    says:

    Veiling du moment: een bijrol in ‘de headhunter en de bestuurder’. Marco van Hurne verstond bijbel. Niettemin wordt er geboden. Voor tweehonderd euro blijf je zeker 3 bladzijden leven. 

  • Floor Drees
    says:

    De veiling is begonnen en mensen troeven elkaar af. Het presenterende topmodel doet een goeie job. Ik wilde een full-page spread advertentie (voor RM uiteraard), maar 600 euro vond ik iets te veel…

← RBI voorlopig niet verkocht Een goed 2009 via Marktplaats? →